ŚWIADCZYMY USŁUGI

INTERPLEX świadczy również usługi z zakresu cięcia folii na ploterach tnących, cięcie styroduru oraz frezowanie w tworzywach sztucznych.

Posiadany przez Nas park maszynowy powoduje, że oprócz sprzedaży folii samoprzylepnych i tworzyw szcztucznych oferujemy również profesjonalne usługi dla Naszych klientów. Zlecenia wykonujemy z plików przygotowanych bezpośrednio przez zamawiającego lub projektujemy go we własnym zakresie według wskazówek zlecającego.

 

POSIADANE PRZEZ NAS URZĄDZENIA :

Wykorzystywane do cięcia z wszelkiego rodzaju folii samoprzylepnychi, materiałów typu flock i flex. oraz folii specjalistycznego zastosowania. Jesteśmy w stanie wykonać każde tego typu zlecenie. Pliki do cięcia prosimy przygotowywać w formacie cdr, eps.

Frezujemy z tworzyw sztucznych dostępnych u nas jak i materiałów powierzonych przez klienta. Duże pole pracy naszej frezarki umożliwia wykonanie prac na całych płytach bez konieczności ich docinania na mniejszy format. Kupując dany materiał w Naszej firmie i zlecając od razu usługę frezowania oszczędzasz swój cenny czas.

Wykujemy również usługę cięcia z płyt styrodurowych. Wycinamy logotypy, znaki, litery, które mają później zastosowanie w wykonywaniu reklam przestrzennych czy też ozdób, wykończeń wnętrz. Zakupiony u Nas materiał mogą Państwo od razu przekazać naszej firmie do dalszej obróbki. Wycinamy z plików klienta lub przygotowanych przez naszą firmę.

TAK PRACUJEMY

Film pokazowy z pracy Naszych ploterów tnących. Po kliknięciu w zdjęcie otworzy się okno z filmem

Tak wygląda frezowanie w Naszej firmie. Film do obejrzenia po kliknięciu w zdjęcie

Film przedstawiający wycinanie z płyty styrodurowej w naszej firmie. Proszę nacisnąć na zdjęcie

przejdź do

INTERPLEX

HISTORIA FIRMY

W 1991r. firma Interplex rozpoczęła swą działalność jako...

Czytaj więcej
folie samoprzylepne

SPRZEDAŻ FOLII

Zajmujemy się sprzedażą wszelkiego rodzaju folii samoprzylepnych...

Czytaj więcej
Web Tutorial Plus - Demo

TWORZYWA SZTUCZNE

Zajmujemy się również sprzedażą tworzyw sztucznych...

Czytaj więcej
Web Tutorial Plus - Demo

USŁUGI

Świadczymy również usługi z zakresu...

Czytaj więcej

2016 F.H.U. INTERPLEX. Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by drukmania